atrakcyjne mieszkania na sprzedaż

Poznański Deweloper

Neobis sp. z o.o. jest deweloperem istniejącym od 2006 roku. Firma powstała w oparciu o wcześniejsze wieloletnie doświadczenia właścicieli w branży budownictwa mieszkaniowego. Od czasu powstania wybudowaliśmy i sprzedaliśmy kilkaset mieszkań w różnych dzielnicach na terenie miasta Poznań. Specjalizujemy się w budownictwie mieszkalnym wielorodzinnym.

Budujemy i oferujemy na sprzedaż: mieszkania jednopokojowe (kawalerki), mieszkania dwupokojowe, mieszkania trzypokojowe, przeważnie o powierzchniach od 25 do 60 m2. Mamy w swojej ofercie również duże, nowe apartamenty, o powierzchniach, od 70 do 100 m2. W nowo wybudowanych obiektach do każdego mieszkania gwarantujemy też garaże podziemne i miejsca parkingowe na zewnątrz.

 

Nowe mieszkania na sprzedaż posiadamy obecnie w dzielnicy Ogrody – Wola w Poznaniu. Inne dzielnice w których niedługo rozpoczniemy inwestycje deweloperskie to Podolany (Piątkowo) i Główna (Nowe Miasto). Lokalizacje naszych budynków znajdują się w pobliżu komunikacji miejskiej, aby można było się z nich dostać w każde miejsce miasta Poznania bez konieczności korzystania z samochodu. W najbliższym otoczeniu budynków są sklepy osiedlowe, centra handlowe, szkoły, przystanki autobusowe.

Zależy nam aby budowane przez nas mieszkania były dostępne cenowo, przy jednoczesnej dbałości o dobrą jakość i wysoki standard wykończenia. Stawiamy na rozwiązania technologiczne, które będą trwałe i bezusterkowe. Budujemy solidnie, bez uproszczeń i z zachowaniem wszelkich zasad sztuki budowlanej i najlepszej wiedzy technologicznej.

Aktualnie oferujemy na sprzedaż mieszkania o znacznie podwyższonym standardzie i częściowo wykończone. Dostępne mamy też mieszkania całkowicie wykończone, do których wystarczy wstawić meble… i zamieszkać. Zadbaliśmy o otoczenie budynków, urządziliśmy zieleń osiedlową, tereny rekreacyjne, ogrodzone place zabaw, drogi, chodniki, monitoring, ogrodzone posesje z wjazdem wyłącznie dla mieszkańców, ale też miejsca dla gości.

Jako nieliczni na rynku oferujemy na sprzedaż nowe mieszkania gotowe, już wybudowane, z pozwoleniem na użytkowanie. Do każdego mieszkania istnieje możliwość dokupienia miejsca parkingowego dla samochodu oraz posiadamy w ofercie dużą ilość pomieszczeń gospodarczych.

Zapraszamy do oglądania mieszkań i ich zakupu.

skrzydła biznesu dla neobis
nagroda skrzydła biznesu

W organizowanym przez Dziennik Gazeta Prawna
rankingu „Skrzydła Biznesu” firma Neobis sp. z o.o.

OTRZYMAŁA WYRÓŻNIENIE W KATEGORII:
Mała firma, województwo wielkopolskie