Wizualizacja architektoniczna. Atlantis Arts Studio – www.atlantis-arts.com
Wizualizacja architektoniczna. Atlantis Arts Studio – www.atlantis-arts.com
Wizualizacja architektoniczna. Atlantis Arts Studio – www.atlantis-arts.com
Osiedle Bartnicza

O Osiedlu

Osiedle Bartnicza to nowa inwestycja składająca się z kilku wielorodzinnych budynków mieszkalnych zlokalizowanych w Poznaniu przy ul. Suchej, w rejonie ulic Gdyńskiej i Gnieźnieńskiej.

Niewątpliwym atutem ternu działki jest bezpośrednie sąsiedztwo rzeczki Głównej, będącej jednym z najczystszych dopływów Warty na terenie Poznania. Istniejący starodrzew i wyznaczony wzdłuż rzeki pas ochronny zieleni, zapewni przyszłym mieszkańcom enklawę wolną od dalszej ekspansji urbanistycznej, która ma miejsce w innych dzielnicach miasta.

Lokalizacja

Największą zaletą naszej lokalizacji jest bliskość centrum miasta oraz dostępność do komunikacji miejskiej (odległość od Starego Rynku oraz dzielnicy Winogrady to jedyne 3-3,5 km, co pozwala na dojazd w ciągu 10 minut, a w najbliższych latach planowane jest także przedłużenie linii tramwajowej z pętli przy ul. Zawady do ul. Gnieźnieńskiej).

W niewielkiej odległości znajdują się ulubione tereny rekreacyjne mieszkańców Poznania czyli Jezioro Maltańskie, które każdego dnia przyciąga zarówno osoby lubiące aktywnie spędzać czas: rowerzystów, miłośników sportów wodnych, jak i tych, którym potrzeba odrobiny wytchnienia…

W pobliżu nie brakuje bogatej oferty placówek edukacyjnych; przedszkoli czy szkół, a bliskość ośrodków akademickich Politechniki Poznańskiej czy Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomi czyni tą lokalizacje atrakcyjną także dla osób studiujących.

Atrakcyjne, tanie mieszkania

Budynki wchodzące w skład osiedla posiadać będą 4 kondygnacje, a w każdym z nich usytuowana będzie winda oraz podziemna hala garażowa dla samochodów osobowych. Teren nieruchomości zaopatrzony będzie w instalacje do monitoringu, telewizję kablową oraz instalacje szerokopasmowego internetu.

Oferujemy nowe mieszkania na sprzedaż w zróżnicowanych cenach, uzależnionych od położenia oraz wielkości lokalu, już od 6000 zł brutto za metr kwadratowy.

Najtańsze mieszkania w Poznaniu!

NAJBLIŻSZA OKOLICA:

  • zabudowa niska,
  • bank/bankomat,
  • apteka,
  • przychodnia/szpital,
  • PKP, autobus,
  • centrum handlowe,
  • żłobek,
  • przedszkole,
  • szkoła podstawowa,
  • gimnazjum.

Terminy zakończenia:

I ETAP, ul. Sucha 30A – zakończony

II ETAP, ul. Sucha 30B  – zakończony

III ETAPU, ul. Sucha 30C –  zakończony

IV ETAPU, ul. Sucha 31 – II kwartał 2021 r.

ZOBACZ NASZ KATALOG / II ETAP
telefon

TELEFON


tv

TV KABLOWA


internet

INTERNET


winda

WINDA


plac zabaw

PLAC ZABAW


monitoring

MONITORING


parking

GARAŻE I MIEJSCA POSTOJOWE


teren zielony

WŁASNY TEREN ZIELONY
Z DOSTĘPEM DO RZEKI