Osiedle Bartnicza

O Osiedlu

Osiedle Bartnicza to nowa inwestycja składająca się z kilku wielorodzinnych budynków mieszkalnych zlokalizowanych w Poznaniu przy ul. Suchej, w rejonie ulic Gdyńskiej i Gnieźnieńskiej.

Niewątpliwym atutem ternu działki jest bezpośrednie sąsiedztwo rzeczki Głównej, będącej jednym z najczystszych dopływów Warty na terenie Poznania. Istniejący starodrzew i wyznaczony wzdłuż rzeki pas ochronny zieleni, zapewni przyszłym mieszkańcom enklawę wolną od dalszej ekspansji urbanistycznej, która ma miejsce w innych dzielnicach miasta.

Lokalizacja

Największą zaletą naszej lokalizacji jest bliskość centrum miasta oraz dostępność do komunikacji miejskiej (odległość od Starego Rynku oraz dzielnicy Winogrady to jedyne 3-3,5 km, co pozwala na dojazd w ciągu 10 minut, a w najbliższych latach planowane jest także przedłużenie linii tramwajowej z pętli przy ul. Zawady do ul. Gnieźnieńskiej).

W niewielkiej odległości znajdują się ulubione tereny rekreacyjne mieszkańców Poznania czyli Jezioro Maltańskie, które każdego dnia przyciąga zarówno osoby lubiące aktywnie spędzać czas: rowerzystów, miłośników sportów wodnych, jak i tych, którym potrzeba odrobiny wytchnienia…

W pobliżu nie brakuje bogatej oferty placówek edukacyjnych; przedszkoli czy szkół, a bliskość ośrodków akademickich Politechniki Poznańskiej czy Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomi czyni tą lokalizacje atrakcyjną także dla osób studiujących.

Atrakcyjne, tanie mieszkania

Budynki wchodzące w skład osiedla posiadać będą 4 kondygnacje, a w każdym z nich usytuowana będzie winda oraz podziemna hala garażowa dla samochodów osobowych. Teren nieruchomości zaopatrzony będzie w instalacje do monitoringu, telewizję kablową oraz instalacje szerokopasmowego internetu.

Oferujemy nowe mieszkania na sprzedaż w zróżnicowanych cenach, uzależnionych od położenia oraz wielkości lokalu, już od 4900 zł brutto za metr kwadratowy.

Najtańsze mieszkania w Poznaniu!

NAJBLIŻSZA OKOLICA:

  • zabudowa niska,
  • bank/bankomat,
  • apteka,
  • przychodnia/szpital,
  • PKP, autobus,
  • centrum handlowe,
  • żłobek,
  • przedszkole,
  • szkoła podstawowa,
  • gimnazjum.

I ETAP, ul. Sucha 30A – zakończony

Termin zakończenia II ETAPU, ul. Sucha 30B to I kwartał 2019 r.

Termin zakończenia III ETAPU, ul. Sucha 30C to IV kwartał 2019 r.

telefon

TELEFON


tv

TV KABLOWA


internet

INTERNET


winda

WINDA


plac zabaw

PLAC ZABAW


monitoring

MONITORING


parking

GARAŻE I MIEJSCA POSTOJOWE


teren zielony

WŁASNY TEREN ZIELONY
Z DOSTĘPEM DO RZEKI